Artı Nalburiye San. Tic. Ltd. Şti.

18 yıllık teknik tecrübesini 2009 yılında toptan ve parekende satış üzerine oluşturmaya karar vermiş kendi branşlarında uzman bir ekip tarafından temeli atılmıştır.

İş güvenliği ekipmanları ve yapı malzemelerinden, makina teknik malzemelerine kadar bir çok ürünü bünyesinde barındıran artı teknik, teknik bilgisi ve kaliteli ürün tercihiyle farklı olmayı tercih etmektedir. Ürünlerini uygun fiyat garantisiyle sunarak satış sonrasında da müşterilerinin yanındadır.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışıp, müşteri odaklı satış anlayışıyla ürün odaklı pazar anlayışını birleştirerek hizmet vermektedir.

Teknikmalzemeler.com

Altyapısında artı teknik bilgi ve tecrübesiyle oluşturulmuş online satış sitesidir, bünyesinde belirli markalar ve ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Amacımız uygun fiyat ile sürekliliği arttırmaktır.

Tekna Teknik Malzemeler İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Çeşitli marka, ürün ve hizmetlerin dünya pazarında alım ve satımını gerçekleştirdiğimiz kardeş firmamız tekna teknik malzemeler önemli başarılarıyla dış ticaret konusuna farklılık yaratmayı başarmıştır. birçok ünlü markanın, büyük firmaların teknik malzeme tedarikçisidir.